Tet Cloud mājaslapa neatbalsta Internet Explorer pārlūku

Tet Cloud mājaslapa neatbalsta Internet Explorer pārlūku

Iesakām izvēlēties citu interneta pārlūku - Google Chrome, Mozilla Firefox vai Microsoft Edge

 

Strauji mainīgajā kibertelpā, kurā datu pārkāpumu un kiberuzbrukumu skaits pieaug ar katru mēnesi, nav vietas mītiem un maldīgiem priekšstatiem par kiberdrošību.

 

Mūsdienās tehnoloģijas pavērušas ne tikai plašas iespējas, bet diemžēl radījušas arī jaunas kiberuzbrukumu metodes. Šoreiz stāsts būs par videonovērošanas kamerām. Ja kādreiz tās varēja uzskatīt vien par fiziskās drošības sastāvdaļu un kameras lielākoties glabāja minimālus datus, nu situācija ir mainījusies. Digitālo tehnoloģiju attīstība panāca, ka kameras tika pievienotas globālajam tīklam (IP/TCP), tā nokļūstot arī kiberapdraudējuma lokā. 

 

Ja 19. un 20. gadsimtā izejvielas nonāca rūpnīcās un no tām "iznāca" detaļas vai gatavie produkti, tad par 21. gadsimta rūpniecības centriem var uzskatīt datu centrus. Tas nozīmē, ka datu centrs saņem informāciju, bet no tā mēs saņemam pakalpojumus, piemēram, mākoņu platformu. 

 

Videonovērošana ir viens no datu apstrādes  veidiem, kas rada daudzus jautājumus, jo tā var radīt nopietnus privātuma riskus. Pēc 2022. gada aplēsēm, pasaulē ir aptuveni viens miljards videonovērošanas ierīču (Surveillance Camera Statistics: Which City has the Most CCTV Cameras?), kas ikdienā apstrādā  datus par mūsu izskatu, uzvedību un citām identificējošām pazīmēm, tai skaitā biometrijas datus.

Paldies par ziņu.

Sazināsimies ar Jums 48 stundu laikā!

Sazinies

Aizpildiet kontaktformu! Mēs ar lielāko prieku sazināsimies, lai atbildētu uz visiem Jūsu jautājumiem.

Šo vietni aizsargā reCAPTCHA, un tiek piemērota Google Privātuma politika un Pakalpojumu sniegšanas noteikumi.