Tet Cloud mājaslapa neatbalsta Internet Explorer pārlūku

Tet Cloud mājaslapa neatbalsta Internet Explorer pārlūku

Iesakām izvēlēties citu interneta pārlūku - Google Chrome, Mozilla Firefox vai Microsoft Edge

 

Videonovērošana ir viens no datu apstrādes  veidiem, kas rada daudzus jautājumus, jo tā var radīt nopietnus privātuma riskus. Pēc 2022. gada aplēsēm, pasaulē ir aptuveni viens miljards videonovērošanas ierīču (Surveillance Camera Statistics: Which City has the Most CCTV Cameras?), kas ikdienā apstrādā  datus par mūsu izskatu, uzvedību un citām identificējošām pazīmēm, tai skaitā biometrijas datus.

 

Pēdējo gadu laikā novērojama arvien straujāka un intensīvāka digitalizācija gandrīz visās dzīves sfērās. Attīstās e-komercija, notiek pāreja uz attālināto darba režīmu, mainās cilvēku ikdienas  paradumi un vajadzības. Tas viss un vēl daudz citi iemesli izraisa nepieciešamību automatizēt biznesa procesus, lai uzlabotu to efektivitāti. Šajā brīdī digitālās iespējas un inovācijas ņem virsroku. Uzņēmumiem tas nozīmē digitālo datu apjoma pieaugumu. Līdz ar to arvien populārāks kļūst mākoņpakalpojumu tirgus un, jo īpaši, hibrīdmākoņi, kas nodrošina iespēju uzglabāt datus.

 

Ģeopolitiskā situācija pēdējā mēneša laikā aktualizējusi jautājumus par saziņas kanālu drošību un ziņu avotu uzticamību. Vai Telegram ir drošāka par WhatsApp? Vai Signal ir drošāka par Telegram? Lai izvēlētos lietotni, kas atbilst Tavām prasībām, nepieciešams iepazīties ar lietotņu drošības, funkcionalitātes un privātuma politiku. Rakstā salīdzināsim WhatsApp, Telegram un Signal lietotnes no drošības un privātuma aspekta.

 

Pārskatot pēdējā gada laikā veikto IT drošības auditu rezultātus, esam identificējuši negatīvu tendenci - 10 drošības nepilnības, kas atkārtojas 80% organizāciju. Lai gan ikviens no mums ir informēts, piemēram, par paroļu drošības un rezerves kopiju svarīgumu, tomēr turpinām kāpt uz grābekļiem. Rakstā apkopots pārskats par biežākajām kļūdām, ko turpinām pieļauj IT pārvaldībā. Līdera pozīcijā joprojām saglabājas paroļu drošības jautājums. Aicinām izskatīt apkopotās IT drošības nepilnības un noskaidrot, vai arī jūsu organizācija turpina pieļaut tās pašas kļūdas.

Paldies par ziņu.

Sazināsimies ar Jums 48 stundu laikā!

Sazinies

Aizpildiet kontaktformu! Mēs ar lielāko prieku sazināsimies, lai atbildētu uz visiem Jūsu jautājumiem.

Šo vietni aizsargā reCAPTCHA, un tiek piemērota Google Privātuma politika un Pakalpojumu sniegšanas noteikumi.