Tet Cloud mājaslapa neatbalsta Internet Explorer pārlūku

Tet Cloud mājaslapa neatbalsta Internet Explorer pārlūku

Iesakām izvēlēties citu interneta pārlūku - Google Chrome, Mozilla Firefox vai Microsoft Edge

IT iekārtu noma/pārdošana

Serveri vairs nav jāpērk – Tet piedāvā izdalīto serveru nomas pakalpojumu, kas ļauj klientiem izmantot jaunākās IT tehnoloģijas un risinājumus par noteiktu mēneša maksu, kurā iekļauta aparatūras noma, iekārtu garantija ar atbilstošo apkalpošanas līmeni.

Serveri tiek izvietoti drošākajos datu centros Rīgā, kuriem tiek nodrošināta pieejamība līdz 99,982% mēnesī, kā arī pie Internet vai pie Jūsu attālinātā ofisa tie ir pieslēgti, izmantojot rezervētus datu pārraides kanālus ar ātrumu no 1 Gb/s līdz 10 Gb/s.

Papildus serveru nomai, klienti var izvēlēties datu glabāšanas sistēmas, datu rezerves kopēšanas sistēmas, kā arī datu pārraides un IT infrastruktūras drošības iekārtas.

Tet eksperti arī nodrošinās Jūsu izvēlēto iekārtu konfigurēšanu un uzstādīšanu datu centrā, kā arī Jūs atbalstīs vai vadīs Jūsu datu migrāciju uz serveriem, kuri tiks izvietoti Tet datu centros.

IT iekārtu noma/pārdošana

Mēs sadarbojamies ar plaši pazīstamiem IT iekārtu ražotājiem, piemēram, DELL-EMC, Lenovo, HPE, IBM, Huawei, Cisco, Juniper, Mikrotik utt.

Biežāk uzdotie jautājumi

Moderns serveris un pārējais IT aprīkojums ir dārgs, un tā izvietošanai un uzturēšanai ir nepieciešami īpaši nosacījumi. Datu uzglabāšanas ierīces aizņem daudz vietas uzņēmuma telpās un prasa profesionālu apkopi, ko ne vienmēr var nodrošināt darbinieki, tāpēc servera noma ir labākais risinājums mūsdienu uzņēmumiem. IT aprīkojumu var iznomāt datu centrā - īpašā telpā, kas atbilst visiem mūsdienu IT infrastruktūras izvietošanas nosacījumiem. Aprīkojuma noma datu centrā nodrošina Jūsu datu aizsardzību un sniedz biznesam arī daudzas citas priekšrocības.

Biroja telpu noma veido ievērojamu daļu no uzņēmuma izdevumiem. Nebūt ne visi uzņēmumi var atļauties vēl papildu tēriņus servera telpu nomai un pilna laika tīkla administratoru atalgojumam. Servera noma datu centrā ir ērts un izdevīgs risinājums. Maksājot par attālinātas infrastruktūras izmantošanu, uzņēmums saņem visu nepieciešamo programmatūru par vislabāko cenu. Servera noma ir pieejama arī caur Private Cloud - privāta mākoņa konfigurāciju, kas nodrošina vēl augstāku drošības līmeni.

VPS cena ietver visu nepieciešamo programmatūru attālinātas infrastruktūras uzturēšanai. Servera noma ir pieejama arī caur Private Cloud - privāta mākoņa konfigurāciju, kas nodrošina vēl augstāku drošības līmeni.

Tet strādā gan ar saviem serveriem, gan ar datu centru tīklu Eiropas Savienībā. Ikviens Tet serveris ir izvietots uzticamos datu centros Rīgā, ar ikmēneša pieejamību līdz 99,982%. Datu pārraide notiek caur šifrētiem kanāliem ar ātrumu no 1 Gb/s līdz 10 Gb/s.

VPS cena ne vienmēr ir augsta – ja iekārtu izvēlaties īrēt, nevis pirkt. Pakalpojuma izmaksas ir atkarīgas no daudziem faktoriem un tiek aprēķinātas individuāli. Mūsu klientiem ir pieejama ne tikai serveru noma, bet arī IAAS pakalpojumi, kas ietver fundamentālus IT resursus uzņēmuma vajadzībām. Sazinieties ar mūsu speciālistiem, un mēs atradīsim labākos risinājumus IT aprīkojuma īrei tieši Jūsu biznesam.

Serveri var ne tikai iznomāt, bet arī nopirkt, jo dažiem uzņēmumiem var būt nepieciešamas pašiem savas datu uzglabāšanas ierīces. Saviem klientiem mēs piedāvājam arī IT aprīkojuma iegādi. Mēs sadarbojamies ar visiem pazīstamiem IT aprīkojuma ražotājiem: DELL-EMC, Lenovo, HPE, IBM, Huawei, Cisco, Juniper, Mikrotik u.c. Mūsu eksperti palīdzēs izvēlēties piemērotās iekārtas, kā arī sniegs atbalstu visu saistīto jautājumu risināšanā.

Ja Jums nepieciešamas izdalītās datu uzglabāšanas ierīces vai kāds cits saistīts pakalpojums, sazinieties ar mums jebkurā Jums ērtā veidā. Zvaniet pa tālruni +37167051123 vai nosūtiet elektronisko pieteikumu uz Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.. Mēs priecāsimies atrast labāko risinājumu Jūsu situācijai.

Jums ir papildu jautājumi vai nepieciešama konsultācija?

Sazinieties ar Tet speciālistu pa tālruni ++371 67051123, rakstiet mums uz e-pastu Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt. vai atstājiet ziņu. Mēs priecāsimies palīdzēt.

Atstāt ziņu
Paldies par ziņu.

Sazināsimies ar Jums 48 stundu laikā!

Sazinies

Aizpildiet kontaktformu! Mēs ar lielāko prieku sazināsimies, lai atbildētu uz visiem Jūsu jautājumiem.

Šo vietni aizsargā reCAPTCHA, un tiek piemērota Google Privātuma politika un Pakalpojumu sniegšanas noteikumi.