Tet Cloud mājaslapa neatbalsta Internet Explorer pārlūku

Tet Cloud mājaslapa neatbalsta Internet Explorer pārlūku

Iesakām izvēlēties citu interneta pārlūku - Google Chrome, Mozilla Firefox vai Microsoft Edge

 

Tet Distant nodrošina attālinātu piekļuvi visiem ofisa biznesa datiem un datu izvietošanu mākonī, kur tiem tiek nodrošināts augstākais drošības un pieejamības līmenis. Viss, kas jums nepieciešams – dators un interneta pieslēgums.

 

Apzinoties riskus saistībā ar COVID-19 izplatību un iesaistoties sabiedrības kopējā cīņā pret vīrusa tālāku izplatību, iespēju robežās Tet grupas uzņēmumi ir pārgājuši uz attālinātu darbu. Grupas darbinieki, kam to ļauj pienākumi, strādā no savām dzīvesvietām, turpinot nodrošināt pakalpojumu darbību, izmantojot attālinātos saziņas rīkus. Savukārt darbu klātienē, ievērojot sociālās distancēšanās un papildu dezinfekcijas prasības, turpina tie darbinieki, kas nodrošina sabiedrībai kritiski svarīgas funkcijas. 

 

2019. gadā Tet grupas apgrozījums audzis par 7%, sasniedzot 226,3 miljonus eiro jeb rekorda rādītāju kopš 2008. gada, kā arī sasniegts augstākais eksporta apgrozījums uzņēmuma vēsturē – 13% no kopējā apgrozījuma, liecina Tet grupas konsolidētie neauditētie dati.

 

Stiprinot pozīcijas IT drošības biznesā, 2019. gada rudenī Tet prezentēja klientiem jaunu pakalpojumu – Drošības vadības centru (SOC - Security operations center).

Paldies par ziņu.

Sazināsimies ar Jums 48 stundu laikā!

Sazinies

Aizpildiet kontaktformu! Mēs ar lielāko prieku sazināsimies, lai atbildētu uz visiem Jūsu jautājumiem.