Tet Cloud mājaslapa neatbalsta Internet Explorer pārlūku

Tet Cloud mājaslapa neatbalsta Internet Explorer pārlūku

Iesakām izvēlēties citu interneta pārlūku - Google Chrome, Mozilla Firefox vai Microsoft Edge

Programmatūras licencēšanas pakalpojumi

Tet saviem klientiem piedāvā pilnu pakalpojumu spektru, tajā skaitā uzņēmējdarbībai nepieciešamās programmatūras nodrošinājumu. Atbilstoši klientu biznesa prasībām Tet nodrošina dažādu ražotāju programmatūras iegādi vai arī nomu, ja pakalpojumu vēlas iegādāties mākonī kā SaaS (Software as a Service). Programmatūras nomas modelis, ļaus Jums par programmatūru nepārmaksāt, jo izmantosiet tik daudz nomas licenču un tādā periodā, kāds ir nepieciešams Jūsu biznesam.

Tet eksperti nodrošinās konsultācijas par Jūsu izvēlētajiem programmatūras risinājumiem atbilstoši licencēšanas nosacījumiem, kā arī pēc Jūsu pieprasījuma nodrošinās to uzstādīšanu un uzturēšanu uz jūsu fiziskajiem serveriem vai arī šo programmatūru izvietos uz Jūsu resursiem mākoņskaitļošanas platformā.

Tet sadarbojas ar tādiem programmatūras ražotājiem kā Microsoft, VMware, Veeam, SAP, Citrix, Adobe, McAfee, Tilde, Corel, Veritas, ESET un daudziem citiem.

Programmatūras licencēšanas pakalpojumi

Biežāk uzdotie jautājumi

Datorprogrammas licencēšana ir procedūra, kas ļauj programmatūras izstrādātājam iegūt ekskluzīvas autortiesības un īpašumtiesības uz viņa izstrādātā produkta izmantošanu. Šāda produkta pircējs iegūst tiesības likumīgi izmantot iegādātās datorprogrammas kopijas. Programmatūras lietošanas noteikumi un nosacījumi ir skaidri izklāstīti EULA - Lietotāja licences līgumā. Galapatērētājam tas dod tiesības izmantot programmatūras kopiju, nepārkāpjot īpašnieka autortiesības.

Programmatūras licence sniedz tās īpašniekam oficiālu dokumentu, kas apstiprina īpašumtiesības uz konkrēto produktu, kā arī nodrošina iespēju likumīgi izplatīt produktu un programmatūras kopijas, ko nodot klientu lietošanai. Lietotājiem programmatūras licencēšana dod iespēju strādāt ar oficiālām datorprogrammām no vadošiem pasaules izstrādātājiem.

Tet piedāvā licencētas programmatūras iegādi vai nomu atkarībā no uzņēmuma biznesa modeļa. Izvēloties nomas pakalpojumu, klients nepārmaksā par produktu, jo viņam ir iespēja uz noteiktu laiku iznomāt tik daudz licenču, cik nepieciešams konkrētam uzņēmumam. Piemēram, Microsoft piedāvā OLP un OVS licencēšanu, kas ir īpaši izdevīga uzņēmumiem ar 5-250 datoriem.

Tet sadarbojas ar ražotājiem, kas izstrādā pasaulē pieprasītākās datorprogrammas: piedāvājam gan Microsoft licences, gan VMware, Veeam, SAP, Citrix, Adobe, McAfee, Tilde, Corel, Veritas, ESET un daudzu citu ražotāju programmatūru licencēšanu. Mēs palīdzam atrast labākos programmatūras risinājumus, skaidrojam atšķirības starp OLP, OVS un pārējām Microsoft licencēm un nodrošinām programmu instalēšanu un uzturēšanu.

Programmatūras licence ir komfortabla uzņēmuma darba nosacījums un iespēja izmantot visas datorprogrammu funkcijas. Lai pasūtītu programmatūras licenču pirkšanu vai nomu, lūdzu, sazinieties ar mūsu speciālistiem. Mēs konsultējam klientus un palīdzam noteikt tieši Jūsu uzņēmumam nepieciešamo programmu klāstu. Mēs arī instalējam programmas un sniedzam tehnisko atbalstu.

Pakalpojuma izmaksas ir atkarīgas no izvēlētās programmatūras, nepieciešamo licenču skaita, instalēšanas vietas (piemēram, uzņēmuma fiziskajos serveros vai mākonī, izdalītajos Tet serveros) un citām funkcijām. Lai aprēķinātu gala cenu, lūdzu, nosūtiet pieprasījumu uz e-pasta adresi Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt. vai zvaniet pa tālruni +37167051123, un mēs sniegsim nepieciešamo informāciju un atbildēsim uz visiem Jūsu jautājumiem.

Jums ir papildu jautājumi vai nepieciešama konsultācija?

Sazinieties ar Tet speciālistu pa tālruni ++371 67051123, rakstiet mums uz e-pastu Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt. vai atstājiet ziņu. Mēs priecāsimies palīdzēt.

Atstāt ziņu
Paldies par ziņu.

Sazināsimies ar Jums 48 stundu laikā!

Sazinies

Aizpildiet kontaktformu! Mēs ar lielāko prieku sazināsimies, lai atbildētu uz visiem Jūsu jautājumiem.

Šo vietni aizsargā reCAPTCHA, un tiek piemērota Google Privātuma politika un Pakalpojumu sniegšanas noteikumi.