Tet Cloud mājaslapa neatbalsta Internet Explorer pārlūku

Tet Cloud mājaslapa neatbalsta Internet Explorer pārlūku

Iesakām izvēlēties citu interneta pārlūku - Google Chrome, Mozilla Firefox vai Microsoft Edge

Atjaunošanas plāns avārijas situācijā

Pasargājiet savu biznesu no piespiedu dīkstāves ar IT sistēmu atjaunošanas plānu (Disaster Recovery) avārijas situācijām! Rezerves datu centrs ir vajadzīgs ikvienam uzņēmumam nepārtraukta biznesa procesa nodrošināšanai un dīkstāves riska novēršanai svarīgās IT sistēmās. Ja uzņēmuma informācijas resursi nav pieejami, tam vitāli nepieciešams darbības plāns. IT sistēmu atjaunošanas plāns (Disaster Recovery as a Service, DRaaS) uzņēmumos var būt atšķirīgs, taču tā galvenais kritērijs ir IT sistēmas atjaunošanas un tālākas darbības atsākšanas laiks jeb RTO (Recovery Time Objective).

Tet izstrādā avārijas atjaunošanas individuālos plānus ātrai un ērtai datu informatīvās drošības pārvaldei. Minētajos risinājumos infrastruktūras izvietošanai piedāvāti ģeogrāfiski attālināti DC Latvijā (5 dažādi DC Rīgā) un citās Eiropas Savienības valstīs: Vācijā (Frankfurte), Lietuvā (Viļņa), Polijā (Varšava), kā arī vadošo programmatūras izstrādātāju tehnoloģijas: VMware (Site Recovery Manager SRM), Veeam (Backup and Replication), kā arī jebkurš cits risinājums pēc klienta izvēles.

Atjaunošanas plāns avārijas situācijā

Tet IT eksperti guvuši ilggadēju pieredzi darbības avārijas atjaunošanas individuālo plānu izstrādes un ieviešanas jomā. Pirmie soļi atjaunošanas plāna kvalitatīvas izstrādes darbā ir organizācijas pastāvošo risku analīze, IT sistēmas drošības jautājumu identifikācija sadarbībā ar klientu un darbību saskaņošana, ko paredzēs avārijas atjaunošanas plāns. Rezultātā: informācijas drošības audits ļauj konstatēt vājības un izvairīties no finansiāliem un reputācijas zaudējumiem biznesa dīkstāves rezultātā, kas cēlusies tādēļ, ka zudusi piekļuve datiem. Zaudējumi var rasties gan cilvēka faktora dēļ, gan IT sistēmu bojājumu rezultātā. Tomēr aizvien biežāk nopietnu risku rada gan ļaundaru (urķu) un izspiedēju, gan arī dažādu kaitīgu programmu (malware) darbības. Padomājiet par savu drošību, savlaicīgi pārbaudiet informācijas drošību! Rezultātā Jūs pat neparedzētās situācijās saglabāsiet piekļuvi savām IT sistēmām, tīklam, iekārtām un biznesam kopumā. Tet piedāvā Jūsu IT sistēmu vispusīgu auditu un drošības vērtējumu, kurā ietverts iespējamo trūkumu, vājo vietu, IT sistēmu kļūdainas un nepietiekamas konfigurācijas vērtējums, slodzes pārbaude - stresa tests utt. ar Tet drošības ekspertu palīdzību, kuri izmanto sistēmu drošības jomā vadošā izstrādātāja programmatūru - RAPID7.

Sadarbībā ar Tet Jūs iegūsiet:
  • konsultācijas un palīdzību IT sistēmas avārijas atjaunošanas individuālā plāna sagatavošanā;

  • iespēju izvietot savu infrastruktūru Latvijā un citās ES valstīs (Vācija, Lietuva, Polija);

  • 10 gadus ilgu pieredzi risinājumu izstrādes, īstenošanas, atbalsta un migrācijas jomās;

  • garantētu nepārtrauktu risinājuma atbalstu, pieejamību un drošību;

  • konkurētspējīgus RTO un RPO rādītājus;

  • datu fizisko drošību;

  • iespaidīgu un augošu DC pakalpojumu un drošības pakalpojumu spektru;

  • sertificētu speciālistu komandu (vairāk nekā 250 speciālisti);

  • kopēju rēķinu par viena uzņēmuma sniegtajiem pakalpojumiem, neatkarīgi no DC, kurā tiek sniegts pakalpojums;

  • servisa pakalpojumus 24/7 režīmā latviešu un angļu valodās.

Jums ir papildu jautājumi vai nepieciešama konsultācija?

Sazinieties ar Tet speciālistu pa tālruni ++371 67051123, rakstiet mums uz e-pastu Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt. vai atstājiet ziņu. Mēs priecāsimies palīdzēt.

Atstāt ziņu
Paldies par ziņu.

Sazināsimies ar Jums 48 stundu laikā!

Sazinies

Aizpildiet kontaktformu! Mēs ar lielāko prieku sazināsimies, lai atbildētu uz visiem Jūsu jautājumiem.

Šo vietni aizsargā reCAPTCHA, un tiek piemērota Google Privātuma politika un Pakalpojumu sniegšanas noteikumi.