Tet Cloud mājaslapa neatbalsta Internet Explorer pārlūku

Tet Cloud mājaslapa neatbalsta Internet Explorer pārlūku

Iesakām izvēlēties citu interneta pārlūku - Google Chrome, Mozilla Firefox vai Microsoft Edge

Pakalpojumi


IT iekārtu izvietošana datu centrā

IT iekārtu izvietošana datu centrā

Bieži vien uzņēmumu rīcībā esošās telpas nav piemērotas IT iekārtu izvietošanai - tajās nav pieejami interneta un elektrības kanāli, nav atbilstošu dzesēšanas iekārtu, kas vasaras sezonā var izraisīt to pārkaršanu un izslēgšanos. Turklāt, viegla piekļuve esošajām IT iekārtām var radīt datu noplūdes riskus (GDPR pārkāpumi). Mēs piedāvājam lielāko datu centru infrastruktūru Baltijā un garantējam nepārtrauktu pakalpojuma pieejamību 24 stundas diennaktī, 7 dienas nedēļā.

Lasīt vairāk

IT iekārtu noma/pārdošana

Tet piedāvā izdalīto serveru nomas pakalpojumu, kas ļauj klientiem izmantot jaunākās IT tehnoloģijas un risinājumus par noteiktu mēneša maksu, kurā iekļauta aparatūras noma, iekārtu garantija ar atbilstošo apkalpošanas līmeni.

Lasīt vairāk

Datu mākoņu pakalpojumi

Datu mākoņu pakalpojumi

Ja vēlaties vadīt savu uzņēmumu efektīvāk un būt gatavi nākotnes biznesa prasībām, nepalielinot IT kapitālieguldījumus un uzturēšanas izmaksas, piedāvājam izmantot Tet ekspertu pieredzi privāto, publisko un hibrīd mākoņu risinājumu izstrādē.

Lasīt vairāk

Datu tīkla risinājumi

Jaudīgākā un drošākā piekļuve IT infrastruktūrai Tet datu centrā. Plašs, augstākajiem tehniskajiem un drošības standartiem atbilstošs ģeogrāfiski rezervētu datu tīkls un tiešās piekļuves punkti (POP) ārvalstīs - Igaunijā, Lietuvā, Somijā, Zviedrijā, Ukrainā, Polijā un Vācijā, jums nodrošinās piekļuvi Tet datu pakalpojumiem (MPLS, VPN, Layer2, Internet, DWDM utt.), neatkarīgi no jūsu uzņēmuma atrašanās vietas - Eiropā, Ukrainā.

Lasīt vairāk

Drošības risinājumi

Drošības risinājumi

Nepārtraukti pieaugošais kiberuzbrukumu skaits pakļauj riskam ikvienu datora lietotāju. Īpaša uzmanība savai IT aizsardzībai būtu jāpievērš tiem uzņēmumiem, kuri apstrādā fizisko personu datus, jo šādi uzbrukumi var ne tikai negatīvi ietekmēt uzņēmuma reputāciju, bet arī radīt finansiālus zaudējumus.

Lasīt vairāk

Sistēmu uzturēšana, migrācija, IT palīdzība

Tet ir 15 gadu pieredze sistēmu ieviešanā, migrācijā un uzturēšanā. Mūsu rīcībā ir lielākā sertificēto ekspertu komanda Baltijā un plašākais IT sistēmu uzturēšanas klāsts. Tet nodrošina operētājsistēmu (Windows, UNIX, LINUX), kā arī datu bāžu (MYSQL, Microsoft SQL, Oracle, SAP Sybase u.c.) uzturēšanu. IT sistēmu nodošana mums samazinās jūsu izdevumus un ierobežos drošības riskus.

Lasīt vairāk

Rezerves kopēšana

Rezerves kopēšana

BAAS pakalpojums nodrošina iespēju klienta datus kopēt un atjaunot attālināti. Tas paredzēts gadījumiem, kad klienta dati tiek pazaudēti iekārtu bojājumu, zādzību vai datorvīrusu uzbrukumu rezultātā. Datu kopēšana notiek caur darba staciju uz datu centriem, kuros izvietota IBM Spectrum Protect kopēšanas sistēma. Klienta datu rezerves kopijas glabājas attālinātā, un no datu pazušanas drošā, datu centrā.

Lasīt vairāk

Programmatūras licencēšanas pakalpojumi

Tet saviem klientiem piedāvā pilnu pakalpojumu spektru, tajā skaitā uzņēmējdarbībai nepieciešamās programmatūras nodrošinājumu. Atbilstoši klientu biznesa prasībām Tet nodrošina dažādu ražotāju programmatūras iegādi vai arī nomu, ja pakalpojumu vēlas iegādāties mākonī kā SaaS (Software as a Service). Programmatūras nomas modelis, ļaus Jums par programmatūru nepārmaksāt, jo izmantosiet tik daudz nomas licenču un tādā periodā, kāds ir nepieciešams Jūsu biznesam.

Lasīt vairāk

Avārijas atjaunošanas plāns

Avārijas atjaunošanas plāns

Pasargājiet savu biznesu no piespiedu dīkstāves ar IT sistēmu atjaunošanas plānu (Disaster Recovery) avārijas situācijām! Plāns vajadzīgs ikvienam uzņēmumam nepārtraukta biznesa procesa nodrošināšanai un dīkstāves riska novēršanai svarīgās IT sistēmās. Ja uzņēmuma informācijas resursi nav pieejami, tam vitāli nepieciešams darbības plāns. IT sistēmu atjaunošanas plāns (Disaster Recovery as a Service, DRaaS) uzņēmumos var būt atšķirīgs, taču tā galvenais kritērijs ir IT sistēmas atjaunošanas un tālākas darbības atsākšanas laiks.

Lasīt vairāk

Tehnika

Piedāvājam datorus, printerus un citas ierīces jūsu uzņēmuma vajadzībām. Lai saņemtu izdevīgu un atbilstošu piedāvājumu, lūdzam sazināties ar mums, lai kopā izvēlētos piemērotākos risinājumus.

Uz kontaktformu

Mūsu sertifikāti

Kā sākt?

Ja esat atraduši savam uzņēmumam piemērotāko pakalpojumu, meklējat īpašu risinājumu vai atbildes uz sev interesējošiem jautājumiem, atstājiet ziņu, un mēs atradīsim īsto risinājumu!

Atstāt ziņu

Paldies par ziņu.

Sazināsimies ar Jums 48 stundu laikā!

Sazinies

Aizpildiet kontaktformu! Mēs ar lielāko prieku sazināsimies, lai atbildētu uz visiem Jūsu jautājumiem.

Šo vietni aizsargā reCAPTCHA, un tiek piemērota Google Privātuma politika un Pakalpojumu sniegšanas noteikumi.