Tet Cloud mājaslapa neatbalsta Internet Explorer pārlūku

Tet Cloud mājaslapa neatbalsta Internet Explorer pārlūku

Iesakām izvēlēties citu interneta pārlūku - Google Chrome, Mozilla Firefox vai Microsoft Edge

Uzticama, pielāgojama un jaudīga mākoņu infrastruktūra – Cloud Services 21. gadsimtam

Izmēģiniet bez maksas
Virtualizācija un pielāgošana

Virtualizācija un pielāgošana

Izmantojiet virtualizāciju, ko nodrošina līderis mākoņu infrastruktūras izveides jomā. Ar dažiem klikšķiem pielāgojiet infrastruktūras apjomu savām vajadzībām.

Neierobežots serveru skaits

Neierobežots serveru skaits

Izveidojiet neierobežotu skaitu virtuālo serveru atbilstoši savām vajadzībām - bez jebkādiem ieguldījumiem aparatūras, pakalpojumu un apkalpes iegādē.

Bezlimita datu pārraide

Bezlimita datu pārraide

Nepārmaksājiet par savu resursu ikdienas lietošanu. Tet piedāvā neierobežotu datu pārraidi.

SLA 99,982%

SLA 99,982%

Mēs nodrošinām augstāko mākoņa SLA (pakalpojuma pieejamības līmeni) gadā. Piekļuvi resursiem jums garantē līgums, kurā precīzi atrunātas visas saistības.

Ģeogrāfiskā rezervēšana

Ģeogrāfiskā rezervēšana

Uzņēmumu darbībai kritiskajām aplikācijām Tet sniedz iespēju nodrošināties pret katastrofu situācijām, ieviešot ģeogrāfisko rezervēšanu. TetCloud resursi ir pieejami divos datu centros Rīgā, Latvijā un vienā datu centrā Kopenhāgenā, Dānijā. Jūsu virtuālie resursi var tikt replicēti starp dažādām pieejamības zonām un reģioniem gan infrastruktūras, gan aplikāciju līmenī.

24/7 atbalsts

24/7 atbalsts

Jūs vienmēr varat paļauties uz profesionāļu komandas atbalstu - tā būs jūsu rīcībā visu diennakti. Mēs runājam latviešu, krievu un angļu valodās

Izvēlieties savai uzņēmējdarbībai piemērotu mākoņa modeli

Profesionāļiem

Piemērots tiem, kam nepieciešams elastīgs risinājums bez līguma saistībām.
Tet Cloud sniedz iespēju izmantot efektīvus augstas veiktspējas procesorus un ātrus NVMe SSD diskus. Jūs varat abonēt vairākas licences, piemēram, Microsoft Windows Server, SQL Server, Office utt. Izveidojiet neierobežotu skaitu virtuālo serveru, tīkla pieslēgumu un ugunsmūra konfigurāciju. Pakalpojums paredz arī neierobežotu datu pārraidi. Lai sāktu darbu, jums vajag tikai pieslēgties pašapkalpošanās portālam.

Aprēķināt cenu

Lielākajiem spēlētājiem

Piemērots unikālu projektu īstenošanai ar īpašām prasībām.
Cloud Enterprise - privāto mākoņu risinājumi specializētām vajadzībām, slodzēm un projektiem. Individuāli radīta vide augsta līmeņa piekļuves klasteros. IT inženieru atbalsts infrastruktūras izstrādes un migrācijas posmos, ka arī profesionāla projektu vadība.

Sazināties ar mums

Augstas kvalitātes virtualizācija

Iepazīstiet priekšrocības, ko sniedz VMware, virtualizācijas pilnais potenciāls. Kontrolējiet savu mākoni ar Tet Cloud kontroles paneli vai vCloud Director*, kas nodrošina vieglu un intuitīvu virtuālās vides konfigurāciju. Tas ietver tādus iebūvētos pakalpojumus kā virtuālais maršrutētājs ar Firewall, NAT, DHCP, VPN IPsec, Load Balancer un citām iespējām.

* piekļuve pēc pieprasījuma

Infrastruktūra

Tet Cloud izstrādes laikā mēs nepieļāvām kompromisus. Mēs zinām, cik svarīgi ir mums uzticētie dati, tāpēc mūsu galvenais mērķis ir nodrošināt pieejamas cenas un augstas veiktspējas infrastruktūru, kas atbildīs pat sarežģītākajām prasībām.

Biežāk uzdotie jautājumi

Mākoņu pakalpojumi ir mūsdienīgs un drošs veids, kā organizēt uzņēmuma darbu un uzglabāt informāciju. Pateicoties mākoņu tehnoloģijai dati tiek glabāti nevis uz fiziskā nesējā, bet gan mākoņu krātuvē uz izdalītajiem serveriem.

Datu glabāšana mākonī nodrošina iespēju izmantot neierobežoto virtuālo serveru daudzumu Jūsu biznesa vajadzībām. Šāda pieeja palīdz ātri paplašināt uzņēmējdarbību un padarīt to neatkarīgu no lokālā biroja. Izmantojot mākoņkrātuvi, uzņēmumi saglabā piekļuvi savai informācijai 24 stundas diennaktī no jebkuras vietas pasaulē. Eiropā esošie Tet serveri garantē klientu datu drošību. Tet Cloud nodrošina efektīvus, jaudīgus procesorus un ātrus NVMe SSD diskus.

Pateicoties mākoņu tehnoloģijām uzņēmumi var attālināti uzglabāt jebkuru informāciju, sākot no dokumentiem līdz grafiskajam un video saturam. Ērtākam darbam ar informāciju Tet nodrošina klientiem neierobežotu datu pārraidi.

Tet Cloud nodrošina augsta līmeņa mākoņu tehnoloģijas saskaņā ar SLA līgumu, kas regulē piekļuvi resursiem un atrunā visas pušu saistības. DDoS aizsardzības sistēma garantē drošu un stabilu resursu darbību un nepārtrauktu piekļuvi tiem visu diennakti. Pateicoties VM (virtual machines) VPS (virtual private server) un VDS (virtual dedicated server), klientiem ir vieglāk pārvaldīt savas mājaslapas, turklāt VPS un VDSnodrošina augstāku datu drošību nekā dalītais serveris.

Failu glabāšana mākonī ir mūsdienīgs uzņēmējdarbības formāts: tam ir augsts datu aizsardzības līmenis, piekļuve informācijai no jebkura datora, kas pieslēgts internetam, darbinieku spēja vienlaikus strādāt pie viena projekta un līdzīgas priekšrocības. Tet piedāvā neierobežotu datu pārraidi un dažādu licenču nomu: Microsoft Windows Server, SQL Server, Office utt., kā arī jebkuru tīkla savienojumu un ugunsmūra konfigurāciju izveidošanu.

Tet Cloud pakalpojumu izmaksas ir atkarīgas no izvēlētā mākoņa modeļa un biznesa vajadzībām (nepieciešamo serveru veida un skaita). Mēs piedāvājam standarta pakalpojumu paketi un paketi ar palielinātu veiktspēju, kā arī individuāli pielāgotus risinājumus lieliem uzņēmumiem. Lai aprēķinātu pakalpojumu izmaksas, varat izmantot cenas konfiguratoru vai nosūtīt pieprasījumu individuālam aprēķinam.
Piedāvājam izmantot 30 dienu bezmaksas izmēģinājuma periodu, lai izbaudītu visas Tet Cloud pakalpojumu priekšrocības.

Detalizēts Tet Cloud pakalpojuma apraksts klientiem

Skatīt aprakstu

Jums ir papildu jautājumi vai nepieciešama konsultācija?

Sazinieties ar Tet speciālistu pa tālruni ++371 67051123, rakstiet mums uz e-pastu Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt. vai atstājiet ziņu. Mēs priecāsimies palīdzēt.

Atstāt ziņu
Paldies par ziņu.

Sazināsimies ar Jums 48 stundu laikā!

Sazinies

Aizpildiet kontaktformu! Mēs ar lielāko prieku sazināsimies, lai atbildētu uz visiem Jūsu jautājumiem.

Šo vietni aizsargā reCAPTCHA, un tiek piemērota Google Privātuma politika un Pakalpojumu sniegšanas noteikumi.