Tet Cloud mājaslapa neatbalsta Internet Explorer pārlūku

Tet Cloud mājaslapa neatbalsta Internet Explorer pārlūku

Iesakām izvēlēties citu interneta pārlūku - Google Chrome, Mozilla Firefox vai Microsoft Edge

Mūsu eksperti strādā, lai jūsu dati būtu drošībā

SIA Data Experts ir Tet grupas uzņēmums, kura specializācija ir IT drošības un datu aizsardzības pakalpojumu nodrošināšana. Tet piedāvā plašu IT drošības pakalpojumu klāstu, sākot no atsevišķu uzdevumu veikšanas līdz pat pilnai jūsu uzņēmuma IT drošības pārvaldei. Ja rodas kādi jautājumi, aicinām sazināties ar mums, rakstot uz Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt..

Ieskats mūsu sniegto pakalpojumu klāstā:


Tet Drošības Vadības Centrs (SOC)

Latvijā izvietots un uzturēts Tet Drošības Vadības Centrs 24/7/365 pārraudzīs jūsu IT infrastruktūru, kā arī palīdzēs identificēt un reaģēt uz kiberdrošības apdraudējumiem.

Noskatīties video par pakalpojumu

GDPR atbilstības pakalpojums

Līdz ar Vispārīgās datu aizsardzības regulas (VDAR) piemērošanu Latvijā un citviet Eiropā fizisko personu datu aizsardzība un datu apstrādes tiesiskums kļuvuši aktuālāki nekā jebkad. Pārziņiem un operatoriem (apstrādātājiem) ir obligāts pienākums ieviest izmaiņas un pielāgot savas veiktās datu apstrādes VDAR prasībām.

Šis pakalpojumu apraksts sastāv no diviem pamata pakalpojumiem:

 • Vispārīgās datu aizsardzības regulas audita pakalpojums, kas ietver juridisko dokumentu, datu apstrāžu novērtējumu atbilstoši VDAR prasībām.
 • Datu aizsardzības speciālista (DAS) nomas/abonementa pakalpojums, kura ietvaros tiek sniegti DAS, ārpakalpojumi atbilstoši VDAR prasībām, par ikmēneša maksājumu.

Vispārīgās datu aizsardzības regulas atbilstības pakalpojumu nodrošina sertificēti DAS (speciālisti, kuri iekļauti datu aizsardzības speciālistu sarakstā), kuru mērķis ir klienta datu apstrādes plūsmu audits, kura rezultātā tiek identificēti trūkumi un sniegtas praktiskas rekomendācijas to novēršanai, kā arī visu nepieciešamo datu apstrādes reģistru, iekšējo datu apstrādes regulējošo dokumentu izstrādi un darbinieku apmācību par datu aizsardzības pamatprincipiem.

IT audits

IT audits ir jūsu uzņēmuma IT vides novērtējums, kura laikā tiek novērtēta IT vides – darbinieku, procesu un tehnoloģiju - atbilstība labākajām industrijas praksēm.

IT audita pakalpojuma ietvaros piedāvājam:

 • IT (infrastruktūras, procesu, sistēmu) darbības un drošības auditus;
 • Darbinieku apmācību un zināšanu novērtēšanu;
 • Kiberdrošības konsultācijas;
 • IT sistēmu ielaušanās testu veikšanu;
 • Ievainojamību identificēšanu;
 • Darbības veiktspējas testēšanu;
 • IT drošības kontroles rādītāju pārraudzību;
 • Esošās IT dokumentācijas novērtējumu;
 • IT drošības dokumentācijas izveidi atbilstoši noteiktajiem standartiem un kārtībām (ISO 27001, Ministru kabineta noteikumi Nr. 442, un citiem).

DDoS aizsardzība

Šis pakalpojums nodrošinās jūsu ārējo un iekšējo sistēmu nepārtrauktu darbību gadījumos, kad pret tām tiek vērsts pakalpojumu atteices uzbrukums jeb DDoS (Distributed Denial of Service Attack).

DDos uzbrukuma gadījumā Tet garantē nepārtrauktu jūsu IT sistēmas darbību, ierobežojot un pārtraucot pret uzņēmumu vērsto ļaundabīgo interneta plūsmu. Izvēloties Tet DDos aizsardzību, jūsu uzņēmuma IT resursi (mājaslapa, tīkla pieslēgumi) tiek pasargāti pret pakalpojumu atteices uzbrukumiem, tādējādi tiek saglabāta uzņēmuma reputācija, klientu apmierinātība, un samazināti finansiālie riski.

Jūsu papildus ieguvumi izvēloties Tet DDoS aizsardzību:

 • pārraudzība par pieejamību ietekmējošiem tīkla notikumiem;
 • nav nepieciešams algot šis tehnoloģijas drošības speciālistus;
 • nav nepieciešams investēt dārgā IT infrastruktūrā.

Tet DDos aizsardzības risinājumā izmanto industrijas vadošā izstrādātāja Radware risinājumu, nodrošinot visaugstākā līmeņa aizsardzību. Ja klientam ir Tet interneta pieslēgums un nav nepieciešami specifiski drošības filtri, nekādas papildu darbības pakalpojuma pieslēgšanai nav nepieciešamas.

Ievainojamību diagnostikas pakalpojums

Īpaša uzmanība savai IT infrastruktūras aizsardzībai jāpievērš uzņēmumiem, kuru darbība ir atkarīga no informācijas sistēmas stabilitātes vai kuri apstrādā fizisko personu datus. Kiberuzbrukumi var ne tikai negatīvi ietekmēt uzņēmuma reputāciju, bet arī radīt finansiālus zaudējumus un paralizēt uzņēmuma darbību. Ievainojamību diagnostika ļauj identificēt IT infrastruktūras vājos punktus, kas var tikt izmantoti kiberuzbrukumu realizācijā.

Ievainojamību diagnostikā tiek izmantots viens no vadošajiem industrijas ievainojamību pārvaldības rīkiem - Rapid7 Nexpose. Nexpose identificē visu tīklā pieslēgto IT iekārtu ievainojamības un sniedz atbalstu efektīvai ievainojamību pārvaldībai - atklāj un verificē ievainojamības, klasificē tās pēc kritiskuma, veic ietekmes analīzi, ziņojumus un ieteikumus ievainojamību likvidēšanai vai riska mazināšanai.

Mūsu drošības ekspertu zināšanas apliecina globāli atzīti un, un augsti novērtēti CISM, CISA, ITIL sertifikāti, kā arī industrijas līderu sertifikāti no Microsoft, VMware, Linux/Unix un citi.ācijas to novēršanai, kā arī visu nepieciešamo datu apstrādes reģistru, iekšējo datu apstrādes regulējošo dokumentu izstrādi un darbinieku apmācību par datu aizsardzības pamatprincipiem.

Noskatīties video par pakalpojumu

 

Web vietņu drošības nepilnību pārbaude

Mājaslapa ir uzņēmuma vizītkarte, tādēļ ir būtiski rūpēties par tās drošību un uzticamību klientu acīs. Mājaslapas drošības nepilnību pārbaude ļauj identificēt drošības trūkumus tās pirmkodā, atklāt lapas atbilstību drošības ievainojamībām un iegūt rīcības plānu ievainojamību novēršanai un drošības uzlabošanai.

Web vietnes drošības nepilnību pārbaude ir pieejama kā vienreizējs pakalpojums, kura ietvaros tiek pārbaudīts vai klienta Web vietnēm nav IT drošības nepilnību, kuras var tikt izmantotas kiberuzbrukumos kaitīga nodarījuma veikšanai uzņēmuma sistēmām, vai kompromitēt privātpersonu datus.

Mūsu sertifikāti

Kā sākt?

Ja esat atraduši savam uzņēmumam piemērotāko pakalpojumu, meklējat īpašu risinājumu vai atbildes uz sev interesējošiem jautājumiem, atstājiet ziņu, un mēs atradīsim īsto risinājumu!

Atstāt ziņu

Paldies par ziņu.

Sazināsimies ar Jums 48 stundu laikā!

Sazinies

Aizpildiet kontaktformu! Mēs ar lielāko prieku sazināsimies, lai atbildētu uz visiem Jūsu jautājumiem.